₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil

Kumbara

Para biriktirmek ve geleceğe yatırım yapmak isteyenler için kumbara, en kullanışlı eşyadır. Çocuklardan yetişkinlere kadar uzanan geniş kullanıcı yelpazesi ürünün kullanımını arttırmaktadır. “Damlaya damlaya göl olur” sözünden yola çıkarak birikim yapmak isteyenler için idealdir. Hayatı öğrenme ve öğretmek için ilk gösterilen bilgi ekonomik durumu dengede tutmaktır. Para biriktirmek için zengin veya fakir olmak hiç fark etmez. Önemli olan amacı tam olarak yerine getirebilmektir. Bütün bunlar için gerekli olan araç kumbaradır.

Çocuklara, ekonomik olmayı küçük yaşlarda aşılanmaya başlanır. Bu evrede yardımcı eşya kumbaradır. Çocuklara, eline geçen parayı kumbaraya atması gerektiğini aşılayarak onları hem eğlenmeye hem de birikim yapmaya teşvik etmiş oluruz. İlk başta her şey bir eğlence olarak görülse de ilerleyen yaşlarda çocuğun birikimli ve hesaplı olması ile emek görülür. Almak istediği bir ürünü kendi birikimi ile alması çocuk için mutluluk sebebidir. Hediye ile alınan bir ürün ne kadar mutlu ediyorsa kendi birikimi ile aldığı ürün aynı mutluluktadır. Çocuklar için üretilen çeşitli kumbara modelleri ile seçim yapmakta zorlanmasını sebep olabilir. Sevdiği bir modelde, renkte ve anime karakterli olan kumbara modellerini sitemizden bulabilirsiniz.

Kumbara, amaca ve isteğe göre şekil almaktadır. Uzun süreli birikim sürdürülecek ise büyük boy kumbaralar tercih edilmektedir. Bazı kumbara modelleri içi açılabilirken bazıları kırılarak açılır. Tekrar kullanımlık ve tek kullanımlık gibi farklı alternatifler bulunmaktadır. Çocuklar veya yetişkinler için farklı tasarımlar ve görsellikte ürünler herkese hitap etmektedir. 

Kumbara, içerisine nakit ve madeni para atılması ile amacına ulaşan bir üründür. Bazı kumbara modelleri sadece nakit para için tasarlanmıştır. Bunun yanında kilitlenebilir veya şifrelenebilir kumbaralar ile birikiminizi güvende tutabilirsiniz. Farklı ürünleri karşılaştırarak istediğiniz tarzda ürüne ulaşabilirsiniz.

Kumbaralar, içerisindeki ağırlığı taşıyabilmesi için sağlam olması gerekmektedir. Demirden yapılmış kumbara modelleri sağlamlık açasından daha çok önerilmektedir. Çömlek gibi maddeden yapılmış kumbara modelleri, kırılarak içindeki paraya ulaşılır. Kırıldıktan sonra tekrar kullanılmaz.

Depo61.com adresinde, istediğiniz tarzda ve işlevde kumbara modelleri sizleri bekliyor. Arama motorunuza depo61.com yazarak ailemize erişmiş olursunuz. Geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz. Ailemizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR