₺49,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
₺169,00 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺37,90 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
₺49,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
1

Oyuncak Otobüs

Oyuncak otobüs modelleri diğer oyuncak çeşitlerinininde olduğu gibi öncelikle küçük yaş grubunda ki çocuklarınızın severek oynayacağı oyuncaklardır. Plastik, metal, kumandalı ya da kumandasız modelleri gibi bir çok çeşidi bulunan otobüslerin kumandalı, kumandasız ya da fonksiyonlu, fonksiyonsuz olarakta çeşitleri sayfamızda satıştadır. Çocukların oyuncaklarıyla oynarken genellikle hayal güçlerinikullanarak canlandırmalar yaptığı görülmektedir. Bu bağlamda düşünüldüğünde özellikle erkek çocukların bu tür canlandırmalarda trafik ve şehir hayatını canlandırdığı görülürken kız çocuklarının ise daha çok ev içi hayalleri canlandırıp bu tür canlandırmaları yaptıkları görülmektedir.

Erkek çocuklarının tek başına ya da arkadaşlarıyla birlikte oynarken yaptıkları etkinliklerin en başında gelen oyuncak arabalardır. Bu arabalar kumandalı araba ya da fonksiyonsuz araçlar olmak üzere modellerini kullanmaktadırlar. 

 

Oyuncak otobüs çeşitleri genellikle gerçek model otobüslerin orjinal ölçeklerinde küçültülerek tasarlanmış oyuncaklardır. Oyuncak otobüs büyük boy ya da uzaktan kumandalı otobüs modellleirini çocukalrınız ev ya da sokakta güzenle oynayabileceklerdir. 

 

Uzaktan Kuamandalı Otobüs

Kumandalı otobüsler kablolu ya da kablosuz oyuncaklar olarak iki farklı modelleri bulunmaktadır. Şarjlı ya da pilli modelleriyle de tercihinizi çeşitlendirebileceğiniz şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kumanda ile yönlendirilebilen bu oyuncaklar çocukların en severek oynadıkları modellerdir. Yüksek mesafeden algılayabilmesi, dayanıklı tasarımı sayesinde evde ve sokakta oynayabileceği modelleriyle kumandalı oyuncak otobüs Depo61'de.