₺59,50 KDV Dahil
Tükendi
₺49,00 KDV Dahil
Hızlı Kargo

Oyuncak Otobüs

Oyuncak modelleri, çocukların eğlenmesi bazı zamanlarda öğrenmesini ve zaman geçirmesini sağlamaktadır. Her yaş gurubuna uygun oyuncak modelleri üretilmektedir. Günlük yaşamdaki araç gereçlere benzeyen oyuncak modelleri çocukların daha çok dikkatini çekmektedir. Arabalar, kepçeler, traktörler, kamyon ve otobüs gibi araçlar en popüler olanlardandır.  

Oyuncak otobüs modelleri, diğer oyuncak çeşitlerinin de olduğu gibi öncelikle küçük yaş grubunda ki çocuklarınızın severek oynayacağı oyuncaklardır. Plastik, metal, kumandalı ya da kumandasız modelleri gibi birçok çeşidi bulunan otobüslerin kumandalı, kumandasız ya da fonksiyonlu, fonksiyonsuz olarak da çeşitleri sayfamızda satıştadır. Çocukların oyuncaklarıyla oynarken genellikle hayal güçlerini kullanarak canlandırmalar yaptığı görülmektedir. Bu bağlamda düşünüldüğünde özellikle erkek çocukların bu tür canlandırmalarda trafik ve şehir hayatını canlandırdığı görülürken kız çocuklarının ise daha çok ev içi hayalleri canlandırıp bu tür canlandırmaları yaptıkları görülmektedir.

Otobüs günlük hayatta yolcu taşıma işlevi görmektedir. Bu bağlamda üretilen oyuncak ile oynayan çocuk da araba sürme, yolcu taşıma gibi durumlara özenmesi ile ilgisini çekebilmektedir. Çocukların hayal dünyasının genişliği ve özenmeleri çokça geniş bir alan oluşturmaktadır. Gelecekteki yapmak istedikleri iş olsun, aileden birilerini yaptığı iş olsun çocukların bu heveslerini kırmamak ve onların hayallerini gerçekleştirmek bizim elimizdedir.

Erkek çocuklarının tek başına ya da arkadaşlarıyla birlikte oynarken yaptıkları etkinliklerin en başında gelen oyuncak arabalardır. Bu arabalar kumandalı araba ya da fonksiyonsuz araçlar olmak üzere modellerini kullanmaktadırlar. Küçük yaşlardaki çocuklar daha az fonksiyonlu araçlar kullanılmaktadır. Yaş büyüdükçe, beceri kazanma, motorlarına geliştirmek için kumandalı olanlar daha çok tercih edilir ve çocuğun ilgisini o çekmektedir.

Oyuncak otobüs çeşitleri genellikle gerçek model otobüslerin orijinal ölçeklerinde küçültülerek tasarlanmış oyuncaklardır. Oyuncak otobüs büyük boy ya da uzaktan kumandalı otobüs modellerini çocuklarınız ev ya da sokakta güzelce oynayabileceklerdir. Tıpkı gerçek otobüs şeklinde tekerlekler, direksiyon, koltuk ve cam detayları ile estetiksel görünüm sağlamaktadır.

Uzaktan Kumandalı Otobüs

Uzaktan kumandalı otobüsler, kablolu ya da kablosuz oyuncaklar olarak iki farklı modelleri bulunmaktadır. Kumandalı modeller kullanıcının hareket ettirdiği, bütün işlev o kumanda ile gerçekleştiği oyuncak modellerdir. Kumandalı otobüs de diğer araçlar gibi hareketini kumanda üzerindeki tuşlar ile ileri geri sağa sola hareket ettirilebilir. Bu opsiyonlara ek olarak ses efekti vermek tıpkı gerçekmiş gibi izlenim vermektedir. Örneğin korno sesi çocuğun işitsel zekasının da gelişmesini ve gündelik hayatta o sesi duyduğunda hangi araç olduğunu görmeden anlayabilmektedir.

Kumandalı otobüs modellerini, şarjlı ya da pilli modelleriyle de tercihinizi çeşitlendirebileceğiniz şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Kumanda ile yönlendirilebilen bu oyuncaklar çocukların en severek oynadıkları modellerdir. Yüksek mesafeden algılayabilmesi, dayanıklı tasarımı sayesinde evde ve sokakta oynayabileceği modelleriyle kumandalı oyuncak otobüs Depo61'de. Güzel günlerde kullanmanızı, evinize, ailenize mutluluk katması dileğiyle.

Oyuncaklar çocuklar için üretiliyor olsa da koleksiyon amaçlı biriktiren yetişkinler içinde önemli bir koleksiyoner ürünüdür. Bu alanda en çok tercih edilen oyuncak türlerinin başında da oyuncak otobüs modelleri gelmektedir. Kapıları açılan, metal, plastik, kumandalı otobüs modellerinin yanısıra orjinal boyutlarından küçültülerek tasarlanmış oyuncak okul otobüsü ya da metrobüs otobüs modelleri de oldukça rağbet görmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR