1

Yüz Boyası

 

Yüz boyası çeşitleri eğlenceli eğitim aktivitelerinizin en önemli unsurlarındandır. Öğrencilerin hayal gücünü geliştirirken eğlenmelerini de sağlayan Yüz boyası çeşitleri çocukların derslere pozitif bakma içgüdüsünü geliştirir. Sağlıklı üretim belgelerinin hepsine sahip, sizin ve çocuklarınızın gönül rahatlığıyla  kullanabileceği yüz boyası çeşitleri rengarenk karışımlar yapmanızı sağlayarak ortaya eğlenceli tasarımlar çıkarmanızı sağlayacak

 

Yüz Boyası Cilde Zararlı Mı?

Bu sorunun cevabını konu ile ilgili uzmanlar ve ilgili sağlık kurulları veriyor. Her sektörde olduğu gibi okul kırtasiye ürünlerinden olan yüz boyalarında da kaliteli olmayan içinde çocuklara zarar verebilecek içeriğinde ağır metallere ve yüksek oranda selenyum, arsenik gibi zararlı maddelere rastlanan ithal yüz boyaları vardır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olmayan ve satışı yasak olan bu ürünler merdiven altı işletmeler tarafından maalesef üretilmektedir. Özellikle deri ile doğrudan temas eden bir boya çeşidi olması nedeni ile Faber castell yüz boyası gibi kaliteli markaları tercih ediniz.  Türkiye' menşeili ilk yerli üretim olan yüz boyası markası Lets Yüz Boyaları tüm yurt dışına da ihraç edilen kaliteli bir üründür.

Yüz boyaları anaokulu kırtasiye ürünleri içerisinde en sevilen okul içi eğlence ve etkinlik ürünüdür. Anaokullarında oldukça popüler olan yüz boyama etkinliği özel günlerde özellikle sıklıkla yapılan bir etkinliktir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR