ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Simli Kalem

 

Simli kalem özellikle kız öğrencilerin kendilerine özgü tasarımlar oluşturabilmesi için kullandıkları rengarenk seçenekleri olan bu kalemlerin canlı renkleri ile birleşen simler harika desenler ortaya çıkarmalarını sağlıyor.

 

Simli Kalem Çeşitleri İle Harika Tasarımlar

Proje ödevleri, resim dersleri ya da sadece bir yazının başlığını yazarken belirgin bir özelliğe sahip olsun ve bakıldığında insanın okuma isteği gelsin duygusunu artırmak amacı ile kullanılan bu kalem çeşitlerinden birçok renk çeşitlemeleri mevcuttur. Klasik renklerin dışında fosforlu ve metalik renkleri de olan simli kalem çeşitleri yazılarınızı sıkıcılıktan kurtaracaktır.

  

Çoğu zaman jel şeklinde akışkan özelliği ile karşımıza çıkan simli kalem modeli kağıt yada yazılabilir yüzeylerde donma ya da fazla akışkanlık yapmadan pilot kalemler gibi ancak onlardan biraz daha soft şekilde temas anında his veren kalemlerdir. Kullanımından sağlık açısından bir sorun ya da tehlike arzetmet.

 

Hazrılamanız gereken bir sunum var ve bunu canlı mı göstermek istiyorsunuz?

Sevdiklerinize hazırladığınız doğum günü pankartlarında süsleme mi yapacaksınız?

 

Simli kalem çeşitleri indirimli fiyatlarla Depo61'de. Tüm renk seçenekleri tek tek ya da toptan olarak sipariş verebilirsiniz. Kırtasiye ürünleri gönderim öncesi yazım kontrolü yapılarak gönderilir.

Simli kalemler diğer kalem modelleri ve özellikle de fosforlu kalem modelleri ile yapılan çizimlerin etrafında kontür çizgisi oluşturmak için kullanıldığında harika görüntüler ortaya çıkarabilmektedir. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR