1

Sekreterlik

 

Sekreterlik modelleri günümüzde pek çok alanda kullanılan yazı yazmanıza ve not almanıza yardımcı olan kırtasiye ürünüdür. Okul derslerinde öğrencilerin kullanımından başlayarak sıralayacak olursak, gündelik hayatta, anket işlerinde, program sunumları gibi seyirci karşısında yapılan programlarda ve daha pekçok alanda kullanılan bir üründür. Genel mantığı olarak ayakta yazı yazmamıza ya da zemine kağıtları yerleştiremediğimizden dolayı düzgün yazım işi için kağıtlarımıza zemin olan ve genellikle üst kısmında kağıtları sıkıştırmak için tokası bulunan ve tercihen kapaklı ya da kapaksız modelleri bulunan ürünlerdir. 

Günümüzde giderek kullanımı artan ve yaygınlaşan sekreterlik modelleri fonksiyonel yapısında da gelişmeler sağlamıştır. Kalem yerleştirme alanı ya da sep telefonlarınızı yada diğer materyallerinizi taşıyabileceğiniz cep gibi bölmeleri ile kullanıcısına rahat bir kullanım hizmeti sunuyor. Ergonomik tasarımlarını kullanıcısının tercihine göre de pekçok desen modeli ile birleştiren sekreterlik modelleri kullanıcısının zevkine de hitap etmektedir.

 

 Sekreterlik Modelleri

Özellikle ayakta yazı yazmak mecburiyeti olan kişiler için bu ürünlersiz not olmak mümkün değildir. Kullanıcısına hem yazı yazabileceği bir zemin oluştururken hem de yazı ve diğer dökümanları içinde dosyalama özelliği sunan sekreterlikler bu sorununuzu ortadan kaldırıyor.

 

Yaşadığımız ileri teknoloji çağında insanların git gide yazı yazma alışkanlığı kalem kağıt gibi materyallerden tablet ve diğer dijital ortamlara geçiş yapıyor olsa da hala kalem ve kağıtla yazı yazman isteyen ve notlarını bu klasik şekilde almak isteyen insanların sayısı da oldukça fazladır.

 

Dijital ortamda saklanması genellikle riskli olan metinleriniz için en ideal saklama ve dosyalama şekli olan yazıları kağıda dökme işlemi bugünde geçerliliğini sürdürmektedir.

Dershane öğrencilerinden defter tutma alışkanlığı yerine derslerini genelde not kağıtlarını tuttuğu görülmektedir. Bu şekilde alışkanlıkları olan kişiler içnde aldıkları bu notları ve kağıtları düzeli bir şekilde muhafaza edebilmeleri adına sekreterlik modelleri önemli bir kırtasiye ürünüdür.

Okul ve gündelik hayatınız da lazım olan tüm ofis ve okul kırtasiye ürünleri en ucuz fiyat ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla Depo61.com'da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR