Ahşap Boyası

Ahşap boyası iç ve dış mekanlarda kullandığınız ahşap eşyalarınızın yüzeylerinin korunması, şık ve dekoratif görünmesi için kullanılan, su bazlı, akrilik veya yağ bazlı olarak farklılık gösteren, ahşap zeminlere uygulanabilen boyalardır.

Ahşap zeminlerde resim ya da çizim yapım çalışmalarınızda kullanacağınız rengarenk ahşap boyası çeşitleri, onlarca marka seçeneği ile bu kategoride. Birbirinden güzel resim çalışmalarınızda kullanabileceğiniz ahşap boyası çeşitleri rengarenk karışımlar yapmanızı sağlayarak ortaya harika resim çalışmaları koymanıza yardımcı olacak.

 

Okul ortamında resim etkinliklerinde harika resimler ortanıza koymaya yarayan bu okul kırtasiye ürünü okul dışında ki bazı işlerinizde de kullanabileceğiniz özelliklerdedir. Örneğin evinizin herhangi bir yerinde oluşmuş dekoratif hatayı uygun boya rengini seçerek fırça yardımı ile boya ile kolaylıkla örtebilirsiniz.

 

Kaliteli üretim ahşap boyası çeşitleri ile kendinize harika hobi işleri de çıkarabilirsiniz. Evinizde kullandığınız ahşap ürünleri dilediğiniz şekilde desenlendirebilir bu sayede konseptinize uygun hale getirebilirsiniz. 

Genellikle cam şişeler içinde paketlenmiş şekilde satılan bu ürünler kullanım öncesi kullanılacak zeminin kuru olması ve kuru bir bezle tozunun alınması sonrasında uygulanmalıdır. Fırça yardımı ile boyayı ahşap yüzeye iyice uyguladıktan sonra bir müddet beklemek gerekir. Ardından boya kuruduğunda yeni veya temizlenmiş fırça ile aynı zemine aynı rengin tekrar kullanılması boyanan ahşap eşyanın daha güzel görünmesine yardımcı olur. 

Okul ve hobi için kullanımınıza uygun ahşap boyası çeşitlerini Depo61.com üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR