₺369,75 KDV Dahil
1 2 >

Ayna

Ayna, ev ve ofis dekorasyonunda kullanabileceğiniz birçok modele sahip üründür. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve diğer bir sürü model çeşitleri bulunmaktadır. İster cebinizde ister çantanıza atacağınız farklı boyutlarda üretilmektedir. Kişisel bakımınıza yaparken yüzünüzü, saçınızı görebileceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz bir araçtır.

Ayna, üzerine gelen ışığı hemen hemen aynı şekilde yansıttığı ön tarafının şeffaf ve cilalı göründüğü kırılgan ve çatlayabilen bir yapıya sahip yapıdadır. İlk başlarda üretilen ayna modelleri metal yüzeylerin parlatılmasıyla oluşturulmaktadır. Günümüzde de halen devam eden bir diğer yapım şekli ise, cam yüzeyin bir tarafının cıva amalgamları ile kaplanması ile oluşturulmaktadır. 

Üstüne gelen görüntüyü aynı şekilde gösteren bir sihirbaz etkisi sunan bir üründür. Günümüzde de hemen hemen her alanda kullanılmakta olan bu materyal çok kullanışlıdır. Evinizin salonlarında, odalarınızda ortama farklı hava katabileceğiniz veya banyonuzda yüzünüzü yıkarken kendinizi görebileceğiniz ev eşyasıdır. İstediğiniz modelde ve şekilde bulabileceğiniz ürün çeşit bulunmaktadır. Yardımcı bir vida veya silikon yapıştırıcı yardımıyla duvarınıza montajlayabilirsiniz. Bazı ayna modelleri ayaklı olup dik şekilde ve eğimli olarak durabilmektedir.

Ayna, cam maddesinde yapılıyor olması ile keskin ve kenarlarının kesici olması ile dikkatli kullanılması gerekmektedir. Bunun için kenarları açık bir şekilde olmaması ve çerçeveli olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Kolay kırılabilir yapıda olması aynanın daha sabit olması gerektiği anlamına gelmektedir.  Kırılması halinde dikkatli bir şekilde toplanması gerekmektedir. Çocukların kullanımı için uygun değildir.

Aynanın işlem görebilmesi bir ışığı görmesi gerekmektedir. Yani ışıksız zifiri karanlıklı bir ortamda ayna karşında görüntüyü gösteremez. Ayna yapıları farklılık göstermektedir. Bazı ayna modelleri büyüteç etkisi yaratmaktadır. Bu tür aynalar, karşısındaki cismi olduğundan daha büyük halde gösterebilmektedir. Bu demek daha detay işlemlerde kullanılabilir. Bazı modellerde ise tam tersi olduğundan daha küçük görüntü göstermektedir. Kullanım amacın göre şekillenmekte ve değişmektedir.

Ayna, hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan ve ihtiyacımız olan bir üründür. Giydiğimiz kıyafetin üzerimizde nasıl olduğunu, makyaj yaparken kontrolü sağlamak ve daha birçok alanda size eşlik eder. Her evde olması gereken, avantajlı fiyat ve ürün çeşitleri ile ayna modellerini Depo61’den alabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR