Toplam 80 / 569 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

PAŞABAHÇE

 

Cam, hassas ve kolay kırılabilir bir üründür. Dolayısıyla camdan üretilmiş bir ürün alırken dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması en çok dikkat edilen husustur. Tüketicilerin cam ürünleri alırken hangi markanın ürünü olduğuna dikkat etmesi, aslında aldığı ürünün kalitesinden çok üreticisine güvenmesinden kaynaklanıyor. Bu bağlamda kendini kanıtlamış ve alıcısı olan tüm müşterilerin beğenisini kazanmış Türkiye’nin en ünlü cam ve porselen markası Paşabahçe tam da müşterisinin beklentisini karşılayan, üretimde dayanıklılığı esas alan bir üreticidir. Mutfakta kullanılacak araç gereçlerden tutun, hediyelik süs eşyasına kadar cam ve porselenden  üretilen tüm ürünlerde markanın farkını hissedersiniz.

Özellikle kadınların ilgisiniçeken ve alışverişte tercih edilen Paşabahçe  şık ve estetik ürünleriyle görsellik sunarak zerafeti yansıtır. kendiniz kullanabileceğiniz gibi hediyelik ev eşyası olarak tüm sevdiklerinizi Paşabahçe şıklığı ile mutlu edebilirsiniz.

 

Paşabahçe En Ucuz

 

Paşabahçe ürün çeşitliliğini görmek ve fiyatları takip etmek mümkündür. Sayfamız üzerinden tüm ürünlerini müşterisiyle buluşturuyor. Cam ve porselen ürünleri kolay kırılabilir olmasından dolayı müşterilerinde soru işareti bırakmama adına güvenli kargo garantisi sunuyor.

Ürün alıcısına teslim edilene kadar teslimat garantisi sunan Depo61.com ile siparişiniz kolay içiniz rahat olsun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR