Zimak

 

Zimak hırdavat ve işçi eldivenleri ile alanında en çok bilinen yerli markalarımızın başında gelmektedir. İhtiyacını olan pekçom alanda bol model ürün üretimi yapıp kullanıcılarının beğenisine sunan Zimak markası her ne kadar en çok bilinen ürünü Zimak eldiven olsa da, bant, tornovida, kaynak makinesi gibi pekçok alanda hırdavat ürünü ithal ve yerli üretim yaparak satışa sunduğu ürünü mevcuttur. Ürettiği ürünlerle müşterilerinin memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak dayanıklı ürünler sunarken alanında da en iyi hizmeti sağlamanın gayreti içerisindedir.

 

Neden Zimak?

 

İthal ve ürettiği pekçok iş alanına yöneliş iş araç gereçleri ile işsahasında bilhasa işin başında ki kişilercekullanılarak en beğenilen markaların başında olmayı başaran Zimak eldiven ve hırdavat ürünleri en başarılı işlerin iş ortağı konumundadır. İşçi sağlığı ve güvenliği kapsamında ürettiği pekçok üründe gerekli sağlık ve standart belgelerinin tümüne sahip olup kullanıcılarının hem beğenisini hemde güvenini kazanmıştır.

 

 Zimak Eldiven

 

Zimak eldiven işçi eldiveni denildiğinde pekçok marka akla gelse de en bilinen ve tercih edilen markaların başında Baytaş ve Zimak markaları gelmektedir. Ürettikleri kaliteli ve darbelere karşı dayanıklı eldivenler sayesinde her türlü iş alanı için sorunsuz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Montaj, inşaat, bağbahçe,camcılık ya da elektrik alanları gibi pekçok meslek dalında ihtiyaç duyulanişçi eldiveni çeşitleri Depo61.com güvencesi Zimak eldiven kalitesi ile kapınıza geliyor.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR