₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Faber Castell

Faber Castell dünyanın kırtasiye denince akla gelen sektörün lider markası olan kurulduğu yıllardan günümüze kadar deneyimlediği üretim kalitesini sürekli olarak bir üst segmente taşıma gayretinde ki marka Faber Castell. Üretiminde kullandığı Alman teknolojisi ile pekçok ürüne hayat vermiştir. Bugün dünyanın her yerinde kullanıcıları tarafından sektöründe en sevilen ve tercih edilen markadır. 

 

Türkiye de öğrencilerin ve çalışanların da severek kullandığı kırtasiye ürünleri markası olan Faber Castell kalem, silgi, defter, çanta, boyama gereçleri gibi alanında ihtiyaç duyulan tüm gerekli aletleri üretmektedir. Kaliteli kırtasiye malzemesi dendiğinde öğrencilerin, velilerin, öğretmen ve tüm kullanıcıların ilk aklına gelen marka olması dolayısı ile bugün Türkiye piyasasında en çok tercih edilen ürünlerin üreticisizidir. 

Kaliteli kırtasiye ürünleri üretiyor olmanın yanında çocukların sağlığını da düşünen Faber Castell ürettiği tüm ürünlerde sağlık testlerinden geçmiştir. 

 

Faber Castell Kalem

Ürettiği kırtasiye malzemelerinin dışında en çok tercih edildiği bir diğer alan ise boyama ve resim derslerinde kullanma ihtiyacı duyulan tüm resim gereçleridir. Faber castell boya çeşitleri, kuru boya, guaj boya gibi en çok tercih edilen modellerin başında gelir. 

Sadece okul öğrencilerinin değil ayrıca profesyonel resim çalışmaları yapmak isteyen jişiler içinde ürettiği pekçok resim gereçleri ile bu ihtiyaçlarınıza da kalıcı, kaliteli çözümler sunmaktadır. 

Anne babaların okul kırtasiye alışverişi dönemlerinde sıklıkla problemlerinin başında gelen kalite ve sağlıklı kırtasiye ürünleri ihtiyacına gönül rahatlığı ile çözümler sunan markanın ürünleri bu alanda ailelerin de sıklıkla tercihine sebep olmuştur. 

Faber Castell resim derslerinde sorunsuz çalışmaları ortaya koyması için eğitim verilen öğrencilerin öğretmenleri tarafından da önemle kullanılması önerilen ürünlerin başında gelmektedir. İsterseniz bir resim kağıdına isterseniz bir tuvale ya da herhangi bir materyale resim çalışması yapmak istediğiniz de özellikle renk karışımları yapıp yeni renkler çıkarmanızı sağlayan boyalar ile harika çalışmalar ortaya koyacaksınız.

 

Ofis ve iş dünyasında ki kişilerin de ihtiyaç duyduğu kalite ve tasarım da pilot kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem gibi çeşitleri sayfamızın Faber Castell kalem kategorisinden sipariş verebilirsiniz. Uzun süreli kullanım kalitesi ve kullanım sırasında akma, bozulma gibi sorunlarla kafanızı yormayacak bu harika ürünler sayesinde size işinize odaklanmak kalacak.

 

Faber Castell Uçlu Kalem

 

Ürettiği uçlu kalemlerle hem öğrencilerin hem de günlük kullanımlarda yazı yazma ihtiyaçlarınızın en yakın yardımcısı olan faber castell markası çok sayıda marka ve model ürünü ile her zevke hitap ediyor. 05 ve 07 mm modellerinin dışında özel çizimlerinizi yapabilmeniz için 03 uçlu kalem ya da kalın model 09,1.0 gibi uç modelleri ile de özellikle çizim işleri ile uğraşan mühendislik gibi alanlarda kullanım ihtiyacı duyan kişilerin çözüm ortağıdır. Faber Castell uçlu kalem modellerinin genel olarak ortak özelliği sağlam tasarımı ve ergonomik yapıları ile kullanım deneyimine odaklanmasıdır.