1

EDDİNG

Edding ilk defa kırtasiye alanında kendini kanıtlamış ülke olan Almanya’da ortaya çıktı. Her markanın başarı hikayesi küçük bir adımla başladığı gibi Edding de aynı hikayenin bir parçası oldu. Tüketicinin  gözündeedding denince tahta kalemi algısını oluşturdu. Böylece Marka değerini bu algı üzerine geliştirdi. Kalem piyasasına ilk defa keçeli kalem Edding no:1 le giren Alman firması bu alanda kendini daima geliştirdi yeniliğin öncüsü oldu ve bugün dünyanın en çok tercih edilen ve kullanılan tahta kalemi markası olmayı başardı. Kırtasiye ürünlerinde oldukça başarılı olan Almanlar Edding markasını oluştururken aynı kaliteyi göz önünde bulundurarak markanın dünya çapında duyulmasını sağlamışlardır. Sektöründe bilindik bir kalem üreticisi olarak Avrupa’da ve Dünya’nın birçok yerinde geniş bir pazar payına sahip olan Edding bu başarısını tesadüfen olmadığını ürünlerini kullanan müşterilerinden gelen memnuniyetle ıspatlamaktadır. Tüm ürünlerinde önce kalite diyerek rakipleriyle kıyaslanmayacak şekilde titiz çalışmalar yapılmıştır. Önceliği Kaliteli ürün olan tüketicilerin tam da almak istediği bir kırtasiye markası olması Edding’in kalite değerini arttırmıştır. Plastik ürünlerinin süratle tüketim kültürünün parçası olması sebebiyle kırtasiye sektöründe özellikle kalem üretiminde de kullanılmaya başlanması bu markanın üretimde doldurulabilir kalem çeşidini piyasaya tanıtma zeminini hazırlamıştır.

Edding Tahta Kalemi

Edding sağlıklı ve kaliteli üretim anlayışıyla her zaman daha iyi ve daha güvenli ürünler üretmeyi hedeflemiştir. Hedef kitlesinin genelde öğrenci olması ve çocuklardan oluşması sebebiyle bu hassasiyetinden dolayı çocuklarının sağlığını düşünen veliler tarafından takdir edilmiş ve tercih sebebi olmuştur. Edding aynı zamanda çevre dostu bir kalem markası olarak da bilinir. Özellikle doldurulabilir tahta kalemi üretimi ile geri dönüşümü sağlamaktadır. Üretilen ürünlerin uzun ömürlü olması ve doldurulabilir özelliğe sahip olması sebebiyle özellikle öğretmenlerinde tahta kalemi konusunda ilk tercihidir.

Edding Türk Kırtasiye piyasasında geniş bir satış hacmi olduğunu görmüş ve pazarda kendine bir alan oluşturmuştur. Türkiye’de kırtasiye müşterisine ulaşmak ve  markanın satış hacmini arttırmak için sadece raflarda değil internet satışıyla da ulaşamadığı tüketiciye ulaşmıştır. Bu satış kanalıyla Depo61.com internet sitesi üzerinden  tüm ürünlerini sektörün hizmetine sunmuştur. Edding kırtasiye ürünlerine uygun fiyatlarla ve güvenli e-ticaret kanalı Depo61.com dan ulaşabilir oturduğunuz yerden keyifle alışverişinizi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR