₺89,10 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺170,91 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
₺46,80 KDV Dahil
₺52,00 KDV Dahil
Tükendi
₺120,00 KDV Dahil
Tükendi
₺219,00 KDV Dahil
1

Hunter Çakmak

 

Hunter çakmak modelleri hayatımızda uzun yıllar yerini almış olan gerek sosyal hayatımızda gerekse ev ve iş hayatımızda sıklıkla kullanmaya ihtiyaç duyduğumuz yarı teknolojik aksesuarlardır. Eski çağlardan beri çakmak taşı denilen iki taşın birbirine vurulması ile icat edilen kıvılcımdan yola çıkılarak günümüzde pek çok şekilde ve tarzda üretimi yapılan bu aletler hediyelik eşya olarakta sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Kullanım amacına ve kullanıcının tarzına göre pekçok modelde üretimi yapılan çakmaklar daha çok türyakiler tarafından tutkulu bir aksesuardır. Günümüzde daha çok benzinli ve gazlı modelleri tercih edilmektedir. Son yıllarda rüzgarda etkilenmemesi adına manyetolu çakmak modelleri revaçtadır. Bu modeller daha çok şık tasarımlara ve kullanıcıların tarzını yansıtacak tasarımlara sahip olması ve dış hava koşulları, rüzgar gibi etmenlerden etkilenmeden yandıklarından tercih sebebidir.

 

Hunter Soft Çakmak

 

Ürettiği pekçok harika tasarımlı çakmak modeli ile kullanıcılarını kendine hayran bırakan Hunter çakmak, manyetolu hunter çakmak ve diğer modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Tasarımında harika bir çok modeli bulunan hunter çakmak fiyatları ile de kullanıcılarının tercihini sağlıyor. Kapaklı çakmak modellerinin birbirinden güzel renklerine sahip modelleri koleksiyon yapmak ya da sevdiklerinize hediye verebileceğiniz şekilde kutuları ile de harika bir üründür. Çakmak modellerinin tamamını yeniden doldurabilir modellerde üreten Hunter çakmak bu sayede kullandığınız ürünleri uzun yıllar değiştirmeden tekrar tekrar çakmak gazı ile doldurarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır. 

 

Sevdiklerimize hediye almayı düşündüğümüz ürünlerin daha çok kullanışlı birşey ve kullanıcısının da tarzını yansıtmasını istediğimizde tercih edebileceğimiz ürünlerdendir. Siz sevdiklerinize hediye edin onlar her yakışta sizi hatırlasın, hem de uzun yıllar kullanabilsin. 

 

Çakmakların genellikle en büyük problemi olan taşının bitmesi ve doldurma özelliğinin olmayışı ya da bu fonksiyonun yeterince iyi çalışmaması gibi problemleri unutun. Çünkü Hunter soft çakmak modellerinde diğer markalarda yaşadığınız problemlerin hiçbirini yaşamazsınız. İhtiyacınız olan modellerden birini zevikinize uygun renk tercihi yaparak satın almak için Çakmak kategorimizden Depo61.com ayrıcalığı ile siparişinizi oluşturun aynı gün kargo ile hızlı kargo ile kapınıza gelsin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR