₺549,00 KDV Dahil
₺2,51 KDV Dahil
₺2,79 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Tükendi
₺43,40 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tükendi
₺854,10 KDV Dahil
₺949,00 KDV Dahil
1

Rubenis

Ürettiği ürünlerle birçok sektöre ve ihtiyaca hitap eden marka, kaliteli üretimi ve bol seçeneği ile yerli markalarda öncü bir firmadır. Okul kırtasiye ürünleri ile öğrencilere rubenis vantilatör, rubenis şemsiye gibi kaliteli üretim malzemeleri ile de diğer ihtiyaçlara hitap eden Rubenis ürettiği tüm ürünlerde öncelikli olarak kalite ve sağlık alanlarından ödün vermemektedir

Rubenis markası çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Bunlardan en çok bilinenlerin başşında okul kırtasiye ürünleri ve ofis gereçleri gurubudur. Öğrencilerin günlük etkinliklerinde ve ders içi faaliyetleinde ihtiyaç duydukları kırtasiye ürünü her türlü malzemenin üreticisi ve ithalaçı markasıdır. Rubenis şekilli delgeç ve körüklü dosya modelleri gibi çeşitleirnin yanında quilling seti, kalem, silgi, kalemtraş, boya malzemeleri gibi pekçok alana hitap eden ürünleri mevcuttur.

Rubenis Vantilatör

Firmanın en önemli üretim alanlarındandır. Ev ve sanayi tipi kullanım modelleri mevcuttur. Kaliteli malzemelerden imal edilen ve dekoratif yapıları ile dikkat çeken rubenis vantilatör modelleri garantili ve uzun süre sorunsuz kullanım güvencesi ile Depo61.com ile satışa sunulmuştur. Ev, işyeri, ofis gibi alanlarda özellikle yaz aylarında temiz bir hava ve dağ esintisinin özlemini çekenler için tasarlanmış rubenis vantilatör modellerinin tamamı faturalı ve garanti belgesi ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kolay kurulabilir demonte olarak kutulu bir şekilde aynı gün kargo yapılarak gönderilir.

Rubenis Şemsiye

 

Rubenis şemsiye tarafından üretilen erkek, kadın ve çocuk şemsiye modelleri her zevk ve ihtiyaca göre desenleri ile dayanıklı ve şık tasarımlarla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Baston şemsiye ve kırmalı şemsiye modelleri ile de kullanım ihtiyacınıza göre kolaylık sağlayabilecek modellerinde üreticisidir. Kadın ya da erkek şemsiye modellerinin tamamını renk seçeneklerinden dilediğinizi sipariş notunda belirterek sipariş verebilirsiniz.

Rubenis Şemsiye En Ucuz Fiyat

 

Türkiye'nin sektöründe ki lider markalarından birisi olan Rubenis şemsiye Depo61.com üzerinden adet ya da toptan olarak sipariş verilebilir.

Tüm Modelleri Var mı?

Rubenis Şemsiye Rb-053m Gibi En Çok Tutulan Modelleri ve Tüm Modelleri İle Depo61'de Mevcuttur.

Üretiminde kullanılan kaliteli kumaş ve nikel malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü olan markanın tüm ürünleri sevdiklerinize de hediyelik eşya olarak verebileceğiniz bir üründür. Gönlünüz rahat bir şekilde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi özelliklerine bağlı olarak okula giden anaokulu çocuklarınızdan lise çocuklarınıza kadar her model ve tarza uygun modelleri de güvenle tercih edebilirsiniz. Şemsiye de en istenmeyen ve en sıklıkla rastlanılan rüzgar anında ters dönme ya dadeforma olma gibi durumlara karşı özel geliştirilmiş tasarımları sayesinde bu tür sorunları minimuma düşürmeyi amaçlamaktadır.

Kırmalı ya da baston modellerinden oluşan çeşitlerden dayanıklılığı ön planda tutanlar için 24 telli şemsiye modellerini tavsiye ederiz. Unutulmamalıdır ki şemsiye de olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı artıran birinci unsur tel sayısıdır. Bu bağlamda düşünüldüğünde 24 telli şemsiye modelleri mutlaka tercih edilmelidir.

Kırmalı şemsiye modellerinde pek çok tür mevcuttur. Azami olarak bu model şemsiyelerden beklenti; erken kırılmaması, çanta boyuna ufalıp rahatlıkla el, kol çantalarına sığması ve kapanma aksamında arıza meydana gelmemesidir. İşte üretiminde tam da bu sorunları merkesine alan Rubenis Şemsiye, ürettiği pekçok modelle tüm bu sorunlarınızı da ortadan kaldırıyor.

 

Neden Depo61.com

Çünkü Depo61'de tüm modelleri ile Rubenis Şemsiye Toptan Fiyat İle Satışa Sunulmuştur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR