1 2 3 ... 7 >

Saklama Kabı

Saklama kabı modelleri ev ihtiyaçlarımızın her alanında kullanılması sebebi ile en gerekli ihtiyaçlarındandır. Genellikle ürünleri muhafaze etmek ve düzenli bir görüntü kazandırmak amacı ile kullanılan bu harika hayat kolaylaştırıcı pratik ürünler, kullanım amacına göre farklılık gösteren pekçok modele sahiptir. Çoğu zaman gıda ürünlerini hava ve diğer ürünlerle olan temasını en aza indirmek için kullanılan bu mutfak ürünleri bazende çocukların oyuncaklarını düzenli bir şekilde saklamak için kullanılan oyuncak saklama kutusuna dönüşür. 

Saklama Kabı En Ucuz Fiyat

Hangi alanda kullanılırsa kullanılsın saklama kabı çeşitleri evin en zaruri ihtiyaçlarındadır. Gördükleri işlevlere bakılırsa fiyatları oldukça makul olan bu harika mutfak ürünlerinin genellikle ev hanımları tarafından sevilerek kullanılan modelleri çoklu saklama kabı modelleridir. Bu modeller iç içe geçen ve dolaba ya da tezgaha kaldırıldığında bu sayede daha az yer kaplaması sebebi ile tercih edilir.

Gıda için kullanılan saklama kapları genellikle contalı ve cam modellerden oluşur. Contalı olması içindeki gıda ve benzeri ürünlerin kokusunun diğer hıda ürünlerle karışmasını engellediği gibi sulu bir yemek türü olduğunda da sızdırmayı önlemektedir. Ayrıca bu ürünlerin contalı olmasının sebebi sıcaklıklarını diğer saklama kaplarına göre daha uzun süre muhafaza edebilmelerinden dolayıdır. 

Ev dışına araçla ya da elimizde bir poşette sulu gıda, çorba gibi ürünlerden taşıyacağımız zaman muhafaza edebilmek ve ürünlerin sakalma kaplarının içinden dökülmesini engelleyebilecek şekilde tasarlanmış contalı saklama kabı modelleri tercih edilmektedir.

Cam Saklama Kabı

Cam saklama kabı modelleri açık gıda malzemelinin muhafaza edilmesinde buzdolaplarında istiflenmesinde sağlığa zararlı madde içermemeleri nedeni ile daha fazla tercih edilen modelleridir. Bu saklama kapları kolay kırılır olması ve olastik modellere göre biraz daha pahalı olması nedeniyle genellikle gıda dışı ürünlerin muhafaza edilmesi için tercih edilmemektedirler. Ancak özellikle ocukların oula götürecekleri gıdalar için contalı cam sakalmaa kabı modelleri anne babaların en sıklıkla tercih ettiği modeldir.

Plastik Saklama Kabı

Bu sakalama kaplara daha çok gıda dışında kalan ürünleri, kıyafet oyuncak, ya da hırdavat türü malzemeleri muhafaza etmek, düzene koymak ya da taşımak için kullanılır. cam modellerine göre daha ucuz fiyatlı saklama kabı modeli olan bu çeşitlerin tekerlekli modelleri son dönemlerde hurç olarakta kullanılmaktadır. 

Kumaş hurç modellerine göre daha kullanışlı ve içini açmadan içinde ne olduğunu görmemize olanak sağlayan şeffaf yapıları ile çok daha kullanışlıdırlar. Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte kışlık kıyafetlerin ve örtülerin bir sonraki kış sezonuna kadar hiçbir zarar görmeden ve daha düzenli bir şekilde muhafaza edilebilmelerini sağlayan maxi box sakalama kabı modellerinin tekerlekli modelleri ev hanımlarının en çok tercih ettiği modellerdir. Klasik hurçlara göre içindeki ürünlerle birlikte daha kolay ve kullanışlı bir muhafaza sağlamaktadırlar.

Saklama kabı modelleri hayatımızı olaylaştıran harika ürünlerdir, ev işyeri, ya da diğer tüm alanlarda en çok tercih edilen mutfak ürünlerinin başında gelmektedir. Bu yüzden hem kullanışlı hem de fonksiyonel tüm çeşitlerini Depo61.com üzerinden en ucuz fiyat garantisi ile sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR