₺11,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
1

Clipper Çakmak

Clipper çakmak modellerinin neden en güvenli, en havalı ve en doğa dostu çakmak olduğunu anlamanız için bir kere kullanmanız bile yeterli olacaktır. Bir çakmakta aranan tüm özellikleri tüm modellerinde barındıran çakmak çeşitleri Depo61'de. 1971 yılından beri Barcelona’da dizayn edilen tasarımlarıyla yıllardır kullanıcılarının vazgeçemediği ve dünyanın en popüler markalarından biri olan Clipper çakmakları sizi asla yarı yolda bırakmaz. Dünya da tek kulalnımlık ürünlerin doğamızı kirletmesinden dolayı ürettiği tüm çakmak modellerinde tekrar tekrar kullanılabilsin diye doldurulabilir özelliği ve doğada kaybolabilir plastik özelliği ile doğa dostu çakmaktır.

Clipper çakmaklar naylondan üretilen nadir çakmak modellerindendir. Tüm çakmak modellerinin en az %30'u dönüştürülebilir malzemeden üretilmektedir. 

Clipper Çakmak Modelleri

Clipper çakmak ürettiği pekçok modelle kullanım alanına göre tasarımlarıyla oldukça havalı görünmenizi sağlar. Kullanışlılığı ve tasarımlarıyla yüzlerce ülkede sevilerek kullanılmaktadır. Tekrar doldurulabilme özelliği, rüzgarda sönmeyen ateşi ve tek basışta yanması ile kulanıcılarının vazgeçemediği Clipper çakmak modelleri online alışveriş mağazanız Depo61'den güvenle sipariş verebilirsiniz.

Ucuz Clipper Çakmak

Çakmak modelleri içerisinde en bilinen markaların başında gelen Clipper çakmak modellerinin özel tasarlanmış modellerinin dışında gündelik kullanımlarınız için ideal tasarlanmış modelleri de sayfamızda satıştadır. Ucuz Clipper çakmak modellerine sayfamız üzerinden tek tek ya da toptan çakmak sekmesi üzerinden ulaşıp renk renk adet adet sipariş oluşturabilirsiniz.