₺39,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
1

Trabzonspor Ürünleri

 

Trabzonspor çanta Tsclub lisanslı ile yetkilendirilmiş firmalar tarafından her yıl farklı modellerde Trabzonspor okul çantası, sırt çantası, resim çantası, matara, beslenme çantası, Trabzonspor kalem gibi ürün çeşitleri ile renklerine gönül vermiş taraftarının beğenisine sunmaktadır. Tüm ürünler lisanslıdır ve alıcısına fatura ile birlikte Depo61 güvencesiyle gönderilir. 

Yüksek kaliteli ve sağlığa zararlı madde içermeyen malzemeleriyle hem kullanışlılığı hem de tarzıyla kullanıcılarının en beğendiği modelleriyle en ucuz fiyat kırtasiye ürünleri satış kategorimizde. 

Trabzonspor Çanta

1967 yılında kurulan Karadeniz fırtınasının şanlı renkleri ve yerel tasarımlarını da yansıtan özellikleriyle tasarlanmış modelleriyle Trabzonspor okul çantası modelleri ve kırtasiye ürünleri takımına olan aşkını her alanda göstermek isteyenkişiler için en özgün ürünlerdir. 

 

Okul çantaları öğrencilerin en fazla kullandıkları okul ürünleridir. Bu sebeple dayanıklı olmaları ve tasarımı ile de hoşuna gitmesi en önemli özelliklerindendir. Dayanıklılığı, tasarımı ve en önemlisi sağlığa zararlı madde içermediğinden emin olduğunuz lisanslı ürünleri tercih etmeniz çok önemlidir. Bu özellikleri ile ön plana çıkan lisanslı ürünlerin başında taraftar ürünleri gelmektedir. Öğrencilerin tüm kırtasiye ürünlerini güvenle taşıyabilmesi için özenle tasarlanan lisanslı Trabzonspor okul çantası modelleri yağmur ve zorlu hava şartlarında su geçirmesi yapmaz. İçerisinde ki okul defteri, kitap gibi malzemelerinizin zarar görmesini engeller.

Okul çantasından istenen en önemli özelliklerin başında fermuarlarının uzun süre arıza vermemesi ve pas yapmaması gelir. Bu sebeple özenle hazırlanmış fermuar aksamları ne kadar çok yük taşırsa taşısın, dilediğiniz kadar çaıp kapatın bozulma ya da dağılma yapmaz.

 

Trabzonspor çanta modelleriyle aşığı olduğunuz kulübün renklerini çocuklarınızın okul çantası ve tüm kırtasiye ürünleriyle alışkanlığı haline getirmek sizin elinizde.

 

Tüm Trabzonspor lisanslı ürünleri Depo61'de.

Trabzonspor ürünleri kaliteli malzemelerden ülkenin ve dünyanın seçkin firmalarına özenle tasarlatılmış ve renklerine aşık Trabzonspor taraftarının kullanımına sunulmuş Trabzonspor ürünleridir. Trabzonspor çanta modelleri anaokulu hatta okulöncesi tüm yaş gruplarından başlanılarak, hayatın her alanında evde işte kullanılabilecek modelllerdir. Ürütiminde sağlığa zararlı hiçbir madde barındırmayan Trabzonspor çanta modelleri kaliteleri ile uzun yıllar kullanım trahatlığı sağlar.