Haritada Kaybolmak Vladimir Tumanov Günışığı Kitaplığı

Haritada Kaybolmak Vladimir Tumanov Günışığı Kitaplığı

Fiyat : ₺31,05(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 61

Haritada Kaybolmak / Vladimir Tumanov / Günışığı Kitaplığı

*Fotoğraflarında renk, numara ve model seçeneği olan ürünler için: seçmek istediğiniz; renk/model/numaralı ürünü ödeme sayfasında bulunan sipariş notu kısmında belirtebilirsiniz, belirtmemeniz durumunda stok durumuna göre renk, model veya numara gönderimi yapılır.

Coğrafya hiç de sıkıcı değil!

 Vladimir Tumanov'un dünyada ilk kez Türkiye'de yayımlanan romanı Haritada Kaybolmak, okurlarını zamanın nasıl aktığı anlaşılmayan bir dünya turuna çıkarıyor. İpuçları verilen ülkeler, dünya atlası yardımıyla bulundukça roman kahramanları, okyanusları, dağları, kıtaları aşıyor! Günışığı Kitaplığı'nın 20. yılında, 90. baskıya ulaşan benzersiz roman, yenilenen tasarımı, tanınmış sanatçı Sadi Güran'ın özgün desenleri ve kalın kapaklı özel baskısıyla şimdi daha da heyecan verici. Dakikaların hayati önem taşıdığı soluksuz macera, desenlerin siyah-beyaz yer aldığı baskısıyla da okurlarının gözdesi olmaya devam ediyor.

 Chris ve Francis, yeni taşındıkları şehre alışmaya çalışan iki kardeştir. Bir gün yağmura yakalanınca, tuhaf nesnelerle dolu bir dükkâna sığınırlar. Bir kutu şekeri gizlice mideye indirirler ve dünyaları altüst olur. Bedenlerinde akıl almaz bir değişim başlamıştır… Bunu durdurabilmenin tek yolu, sihirli bir haritada beliren on soruya doğru cevap verebilmeleridir. Ama baş belası bir gazeteci peşlerine takılınca, cevaplara ulaşmak iyice çıkmaza girer!..

(Tanıtım Bülteninden)

 İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2015

 Ciltli:

 Sayfa Sayısı: 232

 Baskı Yılı: 2015

 Dili: Türkçe

Yayınevi: Günışığı Kitaplığı

 Resimleyen : Sadi Güran

Editör : Müren Beykan

İlk Baskı Yılı : 2006

 Sayfa Sayısı : 200

 Dil : Türkçe

Ne Alırsan 5 Tl