Özlevent Gaz Lambası
Özlevent Gaz Lambası
Özlevent Gaz Lambası
Özlevent gaz lambası
Özlevent Gaz Lambası
Özlevent Gaz Lambası

Özlevent Gaz Lambası Şeffaf Camsız

Marka : Özlevent
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Özlevent Gaz Lambası

 

Özlevent gaz lambası nostaljik aydınlatma ürünü. Gaz yağı ile yanan elektriğe ihtiyaç duymadan aydınlatabilen lamba. Mekanlarınızı süslemek için de kullanabileceğiniz dekoratif taarım. Camı ayrıca satın almak isterseniz sayfamız üzerinden sipariş verebilirsiniz. Gaz lambası ve gaz lambası camı çeşitleri Depo61'de.

 

Ürün Özellikleri

  

Özlevent gaz lambası tamamen camdan imal edilmiştir.

• Kararma olmaz.

• Boy:35 Cm dir.

• Günümüzde sadece nostaljik bir obje haline gelen gaz lambaları, pek çoğumuzun çocukluk gecelerinin yareni; anılara saklanan eski bir dostudur.

 

Özlevent Gaz Lambası

Özlevent gaz lambası orjinal tasarımıyla satışta. İşyerleriniz için dekoratif konseptler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz gaz yağı ile ucuz ve elektriğe ihtiyaç duymadan aydınlatma sağlayabilirsiniz.

İnsanların çok eski zamanlardan bu yana kullandıkları modern aydınlatma aleti olan gaz lambası günümüzde aydınlatma olarak kullanılıyor olmasalarda kendilerini dekoratif amaçlı olarak kullanan ve geçmişi özlemle anmak isteyen kişilerin severek kullandıkları ev gereçlerindendir. Elektriğin olmadığı zamanlarda insanların ortam aydınlatma aracı olarak en sık kullandıkları aletlerin başında gelmektedir.

   

Özlevent Gaz Lambası

Gaz Lambası Nasıl Aydınlatır?

Gaz lambasının içerisine daha önceden konulmuş olan gaz yağının fitil ile yardımıyla yakılarak sağlanan aydınlatmadır. Gaz lambasını aydınlatma amaçlı kullanmak için bitkisel yağa ihtiyaç vardır.

Gazın içerisinde kullanılan bitki yağları yanma esnasında ortama koku yaymaktadırlar, bu durumdan rahatsız olanlar için pratik yöntem şöyledir: yağ içine birkaç damla uçucu yağ ilave etmeniz durumunda bitkisel yağların istenmeyen kokularını ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Özlevent Gaz Lambası

 

Şeffaf yapısı ile oldukça dekoratif olan gaz lambası ile nostaljik anlar yaşamak için yapmanız gereken tek şey; haznesini gaz yağı doldurup çakmak yardımı ile fitilini ateşlemek. 

Sizinde çocukluğunuzun bir yerlerinde bu gaz lambası varsa çocuklarınızında tanımasını sağlayabilirsiniz.

 

Ne Alırsan 5 Tl