Doğru Dc-240 Mina Kurutmalık / 8691913401064
Doğru Dc-240 Mina Kurutmalık / 8691913401064

Doğru Mina Çamaşır Kurutmalık No: Dc 240

Fiyat : ₺344,50(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 202

Doğru Mina Çamaşır Kurutmalık No: Dc-240

*Fotoğraflarında renk, numara ve model seçeneği olan ürünler için: seçmek istediğiniz; renk/model/numaralı ürünü ödeme sayfasında bulunan sipariş notu kısmında belirtebilirsiniz, belirtmemeniz durumunda stok durumuna göre renk, model veya numara gönderimi yapılır.

Ürün Özellikleri

 

• Ürünün tamamı Metalik Gri Elektrostatik Epoksi Toz Boya ile kaplanmıştır.

• Yerden yüksekliği 121 cm olan kanatlar ve ayaklar arasında bulunan alt raflar, toplamda 17 mt asma alanı sağlamaktadır.

• Kanat ve ayak borularının birleşmesini ve ortak hareket edebilmesini sağlamak amacıyla kullanılan plastik parçalar, yüksek esnekliğe sahip ve kırılmaz Kopolimer Plastik hammaddeden imal edilmiştir.

• Kanatlardan birinin üzerinde bulunan plastik aparat, çorap vb. küçük çamaşırlarınızın asılarak kurutulmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanım esnasında oldukça az yer kaplaması için tasarlanan ürün, kullanılmadığı zamanlarda saklanması amacıyla katlanabilme özelliğine sahiptir.

 

Sipariş etmek istediğiniz rengi/deseni ödeme sayfasındaki sipariş notunda belirtmeniz durumunda istemiş olduğunuz renk/desen gönderilir, aksi durumda stok durumuna göre herhangi bir renk gönderimi yapılır.

Ne Alırsan 5 Tl