Akülü Araba

 

Akülü araba çocukların en sevdiği ve sahip olmak istediği oyuncak çeşitlerinin başında gelir. Şarjedilebilir aküleri sayesinde gaza basıldığında kendiliğinden hareket ederek sürücüsünün istediği istikamette ilerleyen bu oyuncaklar her çocuğun hayali. Hem ev ortamında hemde dışarıda oyunlar kurabilecek eğlenecek hemde kas ve zeka gelişimi konusunda ilerlemeler sağlayacaktır.

 

Tek kişilik ya da iki kişilik modelleri olan ve genellikle marka araçların modellerinden esinlenerek tasarlanan ve genellikle 6V ya da 12V akülerle gücünü sağlayan bu araçlar çocuklarınızın hayallerini süslüyor. Akülü araba fiyatları genellikle lisanlı modellerde artıyor olsa da sağladığı mutluluk ve özgürlük göz önüne alındığında çocuklarınızı sevindirmesi ve yıllarca kullanacağı ve ilk günki hevesle oynayacağı bu araçlar sağladıkları karşısında fiyat olarak makul seviyelerdedir.

 

Akülü Araba Modelleri

Akülü traktör, akülü motor gibi modelleri de bulunan akülü araçların en sevilen modelleri akülü jeep modelleridir. Tek sefer şarjla akü kalitesine göre 30 dk ile 90 dk arasında sürülebilen bu arabalar, sarj edilerek yıllarca kullanılabilir. Bir süre sonra akülerin değiştirilmesi gerektiğinde araç performansınızı artırmak adına aküleri değişmeniz gerekebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR