1 2 3 >

Mikro Kalem

 

Mikro kalem ve kırtasiye ürünleri ile hem öğrencilerin hem de iş hayatında ki kırtasiye ihtiyaçlarınızın bir çok çeşidinin markasıdır. Kullandığınız kalem, silgi, uç boya çeşitleri gibi pek çok çeşit kırtasiye ürünü ile bu alanda ürün yelpazesi en geniş yerli markalarımızın başında gelmektedir. İthal kırtasiye ürünleri kadar her geçen gün çeşitliliğini artırarak yerli üretimle ülkemizin ekonomisine katkı sağladığı ürün çeşitliliğini de artırmaktadır. Mikro kalem ve boya çeşitleri, mikro silgi ve kalem uçları gibi alanalrda öğrencilerin özellikle kullanımını tercih ettiği ürünlerin markasıdır Mikro.

Mikro fineliner kalem modelleri birçok özellikleri ile kullanıcılarının tercih etmesine yol açmaktadır. Fineliner kalem modelleri donma yapmayan uçları ve parlak renkleri sayesinde uzun süre kullanım deneyimi sağlıyor. Ayrıca ceplerde taşımanızı kolaylaştıran kapaklarında ki asma aparatları sayesinde de önemli bir sorunu ortadan kaldıran bu kalemleri ile rengarenk seçenkler sunuyor.

Mikro Kalem

 

Yerli üretim ve birçok ithal boya çeşidi ile özellikle öğrencilerin resim dersleri için çözümler üreten marka sağlıklı ve uzun kullanım deneyimi sağlayan modellerini uygun fiyatlarla kullanıcıları ile Depo61.com aracılığı ile buluşturuyor. Mikro kalem çeşitleri tüm modelleri ile tek tek ve toptan olarak sipariş verebileceğiniz şekilde kırtasiye kategorimizde satışta.