Toplam 80 / 211 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Noki

 

Kırtasiye denildiğinde iki farklı sektörel ürün yelpazesi olan ürünler aklımıza gelir. Bu iki sektörden birincisi okul kırtasiye ürünleri, ikincisi ise ofis kırtasiye ürünleri. Daha çok okulda öğrenciler tarafından kullanılan kırtasiye ürünleri uçlu kalem boya resim defteri gibi alanlar olurken ofis kırtasiye ürünleri olarak; zımba, delgeç, klasör gibi ürünler yer almaktadır. Ülkemizde okul ve ofis kırtasiye ürünlerini üreten veya ithal eden pekçok yerli markamız mevcuttur. Noki bu markaların ofis kırtasiye ürünleri alanlarında en popüler markasıdır. Özellikle ürettiği klasör ve telli dosya modelleri sektörde en çok tercih edilmesine yol açmıştır. Öyle ki kullanıcıları ürünleri klasör ismi yerine Noki klasör olarak bile adlandırıp istemektedir. Klasör alanında ürettiği pekçok yenilikçi modelle hem devlet kurumlarında hem de özel sektörde evrak dosyalamak veya arşivlemek durumunda olan işletmelerin sorunlarını bu alanda çözüme kavuşturmaktadır. Dar ve geniş olarak ürettiği modellerini rengarenk pek çok çeşiti ile kullanıcılarının beğenisine sunan marka hem dayanıklı hemde şık ürünleri ile sıkıcı bir görüntüye sahip olması gereken arşiv odalarını estetik bir görünüme kavuşturuyor.

  

Noki Okul Kırtasiye Ürünleri

Ofis kırtasiye ürünleri ile bilinen Noki son dönemlerde ürün çeşitliliğini bir hayli artırarak öğrenci ve okul kırtasiye ürünlerinde de pekçok yeni modelle sektöre yeni bir soluk getirdi. Noki kalem modelleri bu alanda çeşitliliği ve dayanıklı üretim malzemeleri sayesinde öğrenciler tarafından özellikle tercih edilen ürünler arasına hızla girdi. Kalem modellerine tükenmez kalem ve tahta kalemi gibi pekçok modelini de ilave ederek hem öğrencilerin hem de öğretmenlerinihtiyaçlarına hitap ediyor.

Ofis klasör ve dosyaları sektöründe ki tecrübesini öğrenci dosya grubunda da hızla gösteren markanın kaliteli ve sektöre yeni bir vizyon getiren tasarımları ile ürettiği körüklü dosya modelleri ve sunum dosyası çeşitleri öğrencilerin ders içi etkinliklerde kullandıkları yaprak test ve ödev kağıtlarını düzenli bir şekilde arşivlemelerine ve ulaşmak istediklerinde kolaylıkla ulaşılabilir şekildemuhafaza edilmelerine olanak sağlayacak tasarımlarda üretilmektedir. Ayrıca önceden ofis için üretmiş oluğu makas ve hesap makinesi gibi ürünlerini de hem tasarımsal hemde kullanıcı deneyimi açısından öğrencilerin kullanımına uygun hal ve tasarıma getirerek okul ders içi kullanımı için öğrencilerin beğenisine sundu.

 

Noki Klasör

 

Markanın kullanıcıları tarafından en bilinen ürünü olduğu için bu modellerine ayrı bir başlık açmak mutlaka gerekliydi. Yılardır ülkemizde ürettiği klasör modelleri ile okul, büro, işletmeler ya da tüm devlet dairelerinde en çok tercih edilen Noki klasör ürünleri gelişen çağa ayak uyduran modelleri ile sektörün en büyük üreticisi konumundadır. Klasörle içerisinde yer alan demir mekanizmaları ile delgeç ile delinmiş ya da telli veya şeffaf dosya içerisine geçirilmiş evrakların muhafaza edilmesini sağlar. Klasörlerin dışında sırt bölgesinde içerisinde ki evrakların ne olduğuna dair not yazılabilir bölmesi mevcuttur. Bu sayede klasörleri açmadan sadece dışlarında ki bu kısımlarına göz gezdirerek aradığınız evrağın o dosyaların içerisinde olup olmadığını anlayabilirsiniz. Noki klasör fiyatları dar ve geniş modellerinde çok az miktarda bir farklılık göstermektedir. Bu sebeple alıcılarının fiyat endeksli değil kullanışlılık endeksine bakarak tercihte bulunmasını tavsiye ederiz. 

 

Noki klasör, kalem dosya ve tüm kırtasiye ürünlerine en uygun fyatlarla Depo61.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR