₺32,90 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺12,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
¤19.90 KDV Dahil
¤29.90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
1 2 3 >

 

Kalem

Kırtasiye malzemeleri; çocuk, genç, yaşlı ve her bireyin kullandığı ve çokça tercih ettiği araçlardır. Ürün çeşitliliği ve türleri ile ihtiyacınız olan ürünü sizlere sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi bazı zamanlar kafa karıştırabilmektedir. Satıcı burada size yardımcı ve danışmanlık yapmak için bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürüne karar verdikten sonra web sitesi arayüzüme girerek size en uygun ürünü kolay şekilde bulabilir ürünler ile ilgili detaylara erişebilirsiniz.

Kalem, kırtasiye malzemelerinin en başında gelen araçlardandır. Kalem modelleri, Yazı yazmak, resim çizmek, boyama yapmak için kullanılan araçtır. İş hayatınızda atacağınız bir imzada veya yazacağınız bir yazıda yanınızda olması gereken kalemdir. Kullanım alanına ve ihtiyaca göre şekil alan kalem modelleri ürün çeşitliliği ve kaliteleri ile hizmetinizde. Yapmanız gereken size en uygun kalemi bulmak ve sipariş vermek.

Tükenmez Kalem

Kalem modelleri, yazı ve çizim kalitesine göre, mürekkep yapısına göre ayrılmaktadır. Tükenmez kalem, günlük hayatta çokça tercih edilen kalem modellerindendir. Ana yapısında mürekkep kullanılmaktadır. Mürekkep kalitesi ve haznesi sayesinde ürün kolay kolay tükenmeyen bir kalem modelidir. Siyah, kırmızı, mavi vb. başlıca renkler ile çeşitlilik sağlamaktadır. Silinmez yapıdadır, hata yapmanız durumunda tekrar etmeniz gerekebilmektedir. Akma ve kararma yapmaz kolay kurur ve sabitlenir. Farklı boyutlarda da üretilen tükenmez kalemler kolay taşıma özelliği sunmaktadır.  

Farklı renklerdeki tükenmez kalem modelleri tek olarak satılabildiği gibi set halinde de satılmaktadır. Almış olduğunuz setin içerisinde farklı renk seçeneğini bulabilirken aynı renk olarak da set halinde alabilmektesiniz. Tüketicinin bir tükenmez kalemden beklentisi yüksektir. Bu beklentiyi karşılamak için ürün kalitesinin, mürekkep kalitesinin ve ürün çeşitliliğinin bol olması gerekmektedir.  Satıcısı olduğumuz ürünlerimizde önceliğimiz kaliteli ürün tercih etmektir.

Çeşitli dış görünüşe sahip tükenmez kalemlere artı özelliklerde katılmaktadır. Örneğin kapağında bulunan apart sayesinde yakanıza kalemi takabilmektesiniz. Uç kısmındaki yumuşak doku tasarımı yazı yazarken parmağınızın acımasını engellemektedir.  Bazı modeller, kapaklı düz modeller iken bazı modellerde, basmalı düğme yapısında da olabilmektedir.

Tükenmez kalem ev, iş yeri, ofis ve okul kullanımlarında en sık kullanılan kalem çeşitlerindendir. Rengarenk çeşitleri ve her kullanıma uygun model ve şekil tasarımları ile ihtiyaç ve hobi amaçlı kullanılan tükenmez kalem modelleri indirimli fiyat ve bol seçeneklerle Depo61'de.