Defter Modelleri Çınar A4 Çizgili Defter Spiralli Pp Kapak 60 Yaprak
çizgili defter
çizgili defter

Defter Modelleri Çınar A4 Çizgili Defter Spiralli Pp Kapak 60 Yaprak

Fiyat : ₺7,50(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 924
Galaxy Duvar Saati

Defter Modelleri

 Defter Modelleri

 

Çizgili defter, okullarda genellikle sözel dersler için kullanılan yatay çizgili defter modelleridir. Sözel derslerde sadece yazılar olduğundan kareli bölmeler olmasına gerek duyulmadığından çizgili defterler kullanılır. İki çizgi arasına sığdırılarak oluşturan yazılar düzenli ve okunabilir özellikte olmaları sağlanır. Okul ve gündelik hayatımızda kullanımına ihtiyaç duyduğumuz tüm defter modellerini güvenle Depo61'den sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri:

- Defter modelleri pp sert kapaklı modellerdir

- Spiralli çizgili defter

- 60 gram kağıt gramajı

- 60 Yaprak

- Çizgili

- A4 ebatında

 

Sipariş etmek istediğiniz çizgili defter rengini ödeme sayfasındaki sipariş notunda belirtmeniz durumunda istemiş olduğunuz renk/desen gönderilir, aksi durumda stok durumuna göre herhangi bir renk/desen gönderimi yapılır.

 

Defter Modelleri

 

Okul ve gündelik hayatımızda düzenli bir şekilde notlar tutmak için defter kullanmaya özen gösteririz. Günümüzde her alanda olduğu gibi kırtasiye alanında da gelişen ve farklılaşan üretimleri sayesinde pekçok farklı model ve tarzda defter modeli piyasada bulunmaktadır. Kullanım şeklimize göre kapağından ciltlemesine kadar pekçok farklı model hem ihtiyacımıza hem de zevkimize hitap ediyor. Çizgili defter, kareli defter ya da çizgisiz defter modelleri sadece okul hayatında değil güncelik hayatta da sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Ne Alırsan 5 Tl
Fırsat Ürünleri