Toplam 80 / 250 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çınar Defter

 

Defterler özellikle okul öncesinden üniversiteyi bitirinceye kadar kullanılan ana okul materyallerinin başında gelmektedir. Öğrencilerin ders içi ve ders dışı okul etkinliklerinde en çok kullandıkları kırtasiye ürünüdür. Ebatları ve kullanıldığı malzemeler göz önünde bulundurulduğunda bu kadar fazla kullanılmasının da etkisi ile deforme olma özelliği bakımından diğer öğrenci kırtasiyesi ürünlerinden en fazlalarından biridir. Bu durumun farkında olarak üretim yapan üretici firmalar ürettikleri defter modellerine estetik bir görüntünün yanında sağlamlık katacak ve uzun süre kullanım sağlattırabilecek dokunuşları da yapmak durumundadır. Özellikle kullanıcı yaş grubu küçüldüğünde bu yıpranmaların daha fazla olabileceği göz önünde bulundurulursa ilk ve ortaokul öğrencileri için üretilen defter modellerinin daha sağlam yapılı olması gerekmektedir.

 

Spiralli defter (telli defter) modelleri çantalarda taşınması esnasında sürekli olarak çanta içerisinde ezilmelere maruz kaldığından özellikle bu modellerin kullanışlılığından ziyade sağlamlıklarına özen gösterilmesi gerekmektedir. Spirali defterler diğer tel dikiş defterlere oranla çok daha kullanışlı ve estetik görünümlü ürünler olması nedeni ile tercih ediliyor. Ancak bu modellerin spiralleri sürekli olarak sağa sola takılıp açılma tehlikesi ile maalesef başbaşadır. Çınar defter öğrencilerin ve tüm kullanıcılarının bu sorununu ortadan kaldıran kalitede ürettiği defterlerde malzemelerden kaynaklı tüm çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmuş durumdadır. Anne ve babalar okul kırtasiye alışverişlerinde hem çocuklarının beğenisini kazanacak hem de sezon boyu sorunsuz bir kullanım deneyimi sunacak Çınar defter modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Çınar Defter ürettiği pek çok okul defteri modeli ile öğrencilerin okul defteri ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilen yerli üretim defter markasıdır. Ürettiği resim defteri, güzel yazı defteri, spiralli defter, modellerine tasarladığı birçok renk ve desen seçeneği kapak ile müşterilerinin zevkine hitap etmektedir. 

Kullanışlı ve dayanıklı okul defteri seçenekleri kolaylıkla dağılmayan silinmeler de yırtılma yapmayan, kırışmalara karşı dayanıklı ve rengarenk seçenekleri ile çok havalı.

Çınar Spiralli Defter

Çınar spiralli defter özellikle okul kullanımları için tasarlanmış bu modeller yüksek kaliteli spiralleri sayesinde defterlerin dağılmasına karşı ekstra koruma sağlar. Kaliteli kağıtlar ve tasarım harikası çizgileri ile kullanım sırasında sizi asla yarı yolda bırakmaz. Öğrencilerin seveceği renk ve tasarımlarda üretilen okul defteri modelleri pp kapakları ile de dayanıklılıklarını artırmaktadır.

 Çınar defter çeşitlerini Depo61.com üzerinden dilerseniz tek tek renk seçeneğinde bulunarak ya da toptan olarak sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR