çınar defter
çınar defter

Çınar Defter Colormaxi A4 Spiralli Plastik Kapak Kareli 144 Yaprak

Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 468
750 Tl Üzeri Ücretsiz Kargo

Ucuz Çınar Defter Kırtasiye Ürünleri

Bu Üründen Bu Ay

5 Adet

Satılmıştır

Çınar Defter Kareli

 

  • Çınar Defter
  • Color Maxi Model
  • 144 Yaprak
  • Plastik Pp Kapaklı
  • Plastik Spiralli Defter
  • Kareli

 

Okul defterleri sürekli çanta içerisinde ve yş grubuna bağlı olarakta çoğu zaman çokta dikkatli kullanılmadıklarından fazlaca yıpranmalara maruz kalmakta, sayfalar kopup spiral telleri dağılmaktadır. Bu kullanım şeklini ön planda bulundurarak defterlerini üst düzey kalitede üreterek birbirinden güzel desenleri ile kız ve erkek öğrencilerin zevkine uygun üretimlerle çantalarda ki yerini almaktadır. Defter modellerini çocuklarınız bir sezon boyunca sapa sağlam kullanacakalrdır. İlk günki kalitesi ve görünümünden bir kayıp yaşamadan okulun bir yılının derslerinin yazılarını keyifle alacaktır.

Çınar defter tarafından üretilen okul defteri modelleri Depo61.com'da. Kareli defter, çizgili defter, resim defteri, müzik defteri gibi okul defter çeşitlerinin tamamını tek tek ya da toptan olarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik istisnasız tüm ürünlerde kapk desen rengi için tercihte bulunabilirsiniz.

Yerli üretim olarak üretilen defter modellerinin tamamında kaliteli malzeme ve spiraller kullanılarak üretilmektedir. Kareli defter modellerinde kareler sayfa sonuna kadar gitmez bu sayede daha düzenli bir görünüm kazandırır. Kareli defter modelleri ile özellikle sayısal derslerde etkili kullanımlar sağlar. Çizgiler gözü yormayacak koyuluktadır.

 

 

Ne Alırsan 5 Tl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR